Dametreff på Donnhuset

Onsdag 28. mai ble det arrangert dametreff i Donnhuset. 

Gunnar Heimdal ønsket alle hjertelig velkommen, og 22 damer var samlet rundt koselig pyntete bord. I tillegg deltok OB styret med konsultative, slik at vi samlet var 34 fornøyde gjester i Donnhuset.

Det ble servert kringle, bløtkake og kaffe, noe som falt godt i smak. De fleste kjente hverandre fra før, og praten gikk lett gjennom hele samlingen. Det ble mye hyggelig mimring og erfaringsutveksling blant damene.



Alderen på deltakerne var for det meste mellom 70 og 80 år, men også Sissel, som nærmer seg 90 år, var til stede.

OB-styret stod for serveringen, og deltakerne fikk også høre et interessant foredrag av Hans Lund. Han tok for seg temaet dysleksi på en engasjerende og lærerik måte.

Kenneth Aadnesen – med et særlig ansvar for oppgaver i UA – holdt et meget godt innlegg om prosjektet Todda.

Tine Breidalen holdt et koselig innlegg og takket vertskapet for det fine tiltaket.

Olav Hægeland ansvarlig for bildene.

Det er kommet gode tilbakemeldinger fra deltakerne, som satte stor pris på både samværet, serveringen og programmet.

For OB-styret

Anders W.

Del denne saken

Flere nyheter